2009. április 19-én 5. alkalommal került megrendezésre a Centrum Horgászbolt és a King-Baits versenye, amelyhez idéntől egy nagy hagyományokkal rendelkező neves olasz cég, a Fly is a nevét adta.

A Fly magyarországi képviselője a Game-Fishing KFT és Tari István, a King-Baits tulajdonosa között létrejött együttműködési megállapodás a jövőben is garantálja a folytatást. A verseny két kategóriában, (Feeder és Úszós) került megrendezésre. Mindkét kategóriában méltán ismert horgászok neveztek, több nemzet színeiben. Feeder kategóriában 25 horgász, úszós kategóriában 46 horgász mérettette meg magát. A két kategóriában a 71 főből 14 versenyző Szlovákiából érkezett, biztosítva ezzel a verseny nemzetközi színvonalát. Az úszós horgászok a gáti versenypályán, a Feederesek a III-as tavi versenypályán mérkőztek meg.

A sekélyvízi „A" szektor adta a legkevesebb halat, amelynek győztese a Trabuccos Kökény József lett a 2.helyen Kassai János végzett a King-Baits színeiben.

A „B" szektor győztese, pályacsúccsal 37100g Ifj. Varga József lett, Lubos Krupicska (Szlovákia) előtt, aki 25020g-os eredményt ért el. A „C" szektort Nagy Attila nyerte Csomor Péter előtt. Az Úszós kategória végeredménye:

6.helyezett: Povázson Gábor 4940g

4. helyezett Papp József (King-Baits Team)

A két kategóriában megrendezett verseny több mint 6 mázsa fogást hozott, a versenyzők megelégedetten fogyasztották el az ebédet, viszontlátás 2010-ben a 6. Centrum King Baits - Fly Kupán. A versenyről több részes videó összefoglalót láthattok! Üdvözlettel: